Székely András: A szerelem krónikája avagy az erotika kultúrtörténete. Bp., 1988, Officina Nova. Színes és fekete-fehér fotókkal illsuztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
Magyarország a második világháborúban lexikon. Szerk.: Sipos Péter, Ravasz István. Budapest, 1996, Magyar Hadtudományi Társaság-Petit Real Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
László Gyula: Vértesszőlőstől pusztaszerig. Élet a Kárpát-medencében a magyar államalapításig. Bp., 1974, Gondolat. László Gyula rajzaival. Kiadói kopott kartonált papírkötés.+2 db Vértesszőlős prospektus
Vegyes az ókori Egyiptommal kapcsolatos tétel, 3 db: Kákosy László: Ré fiai. Az ókori Egyiptom története és kulturája. Bp., 1979, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.; Vojtech Zamarovsky: A felséges piramisok. Pozsony, 1981, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.; Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Ford.: Kákosy László. Bp., 1977, Corvina. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.;
Tomka Ferenc: Halálra szántak, mégis élünk! Egyházüldözés 1945-1990 és az ügynök-kérdés. Bp., 2005. Szent István Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
Jakubovszkij I.I.: Égő föld. 1976., Zrínyi Katonai Kiadó, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító sérült, szakadozott. Egyébként szép állapotú.
Mesterházy Károly: Nemzetségi szervezet és az osztályviszonyok kialakulása a honfoglaló magyarságnál. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.