I. V. Szalin műveinek magyar bibliográfiája. 1945-1950. Bp., 1951., Sz... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000009/I-V-Szalin-muveinek-magyar-bibliografiaja-1945-1950-Bp-1951-Szikra-Kiadoi-felvaszon-k~II2615926
2615926
15777
418
Books: History
Beschreibung: I. V. Szalin műveinek magyar bibliográfiája. 1945-1950. Bp., 1951., Szikra. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
: scanner