Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2582819
11207
413
Zsolnay virág mintás váza és kaspó. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m:13 cm, d:14cm
2582227
11208
413
Zsolnay virág mintás váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26,5 cm 2579809
11209
413
Zsolnay tálka, BM Korvin Ottó Kórház 1949-1969 aranyozott felirattal, porcelán, kopásnyomokkal, 9x13cm 2582788
11210
413
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.10x10 cm
2441541
11211
413
2341068
11212
413
2553916
11214
413
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm
2580921
11215
413
Zsolnay pillangó mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2580741
11216
413
Zsolnay eozin váza, repedt, jelzett, m:16,5cm 2579430
11217
413
Zsolnay virágmintás, matricás porcelán kaspó, m:5,5cm 2575612
11218
413
3800
Zsolnay pillangó mintás porcelán dobozka és tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm, 12x8 cm 2575839
11219
413
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF