Porzellan

Zahl der Lose: 317

Zsolnay virág mintás váza és kaspó. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m:13 cm, d:14cm
11207.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26,5 cm
11208.

Rufpreis:
6 000 HUF
26

Zsolnay tálka, BM Korvin Ottó Kórház 1949-1969 aranyozott felirattal, porcelán, kopásnyomokkal, 9x13cm
11209.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.10x10 cm
11210.

Rufpreis:
5 000 HUF

11211.

Rufpreis:
4 000 HUF

11212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm
11214.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm
11215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay eozin váza, repedt, jelzett, m:16,5cm
11216.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás, matricás porcelán kaspó, m:5,5cm
11217.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay pillangó mintás porcelán dobozka és tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm, 12x8 cm
11218.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
10

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m: 12 cm
11219.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF