Porzellan

Zahl der Lose: 317

Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással ( dr. Ráczné Futó ...) 7 cm
11220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás, bordás, kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, d:14cm
11221.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay búzavirág mintás fali disz tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm
11222.

Rufpreis:
2 000 HUF
29

Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11223.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11224.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi Szász Endre mini plakett 6x4cm, bársonyra applikálva, keretezve, 23x20cm
11225.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Hollóházi Szász Endre tervezte dekorral porcelán plakett fakeretben. d: 5,5 cm,
11226.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán bonbonniere. "Hal", matricás, jelzett, kopással. 14x9 cm
11227.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm
11228.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely és tálka, matricás, csorba, jelzett, 5,5x6 cm, d:8cm
11229.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11230.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, minimális kopással m:37 cm
11231.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF