Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2577538
11232
413
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm. 2581463
11233
413
40000
Hollóházi Erika porcelán étkészlet. 6 személyes, kézzel festett, jelzett, egy két minimális kopással. 2578465
11234
413
Hollóházi ibolya mintás 6 személydes teáskészlet, matricás porcelán, egy apró lepattanás a csészén, jelzett.
2575649
11235
413
Hollóházi MALÉV szignós virág mintás kávés szett dobozban, matricás porcelán, jelzett, hibátlan. 2582858
11236
413
3db Hollóházi falitál, 1db Apátfalvi tál, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzett d:19-24 cm 2558060
11237
413
2db Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett porccelán, kopott, mázlepattanásokkal, d:23cm
2498704
11238
413
3 db Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
2577176
11239
413
Hollóházi fajansz bonbonnier, jelzett, kopott, tűzrepedésekkel, d:10cm 2583142
11240
413
Népi motívumos Hollóházi porcelán butykos, matricás, jelzett (kopott, de kivehető), apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
2576024
11241
413
Hollóházi Mélyépterv tolltartó tálka h:22cm, angyalka, m:8,5cm, kopott, jelzett. 2575647
11242
413
Hollóházi pálinkás készlez dobozban, matricás porcelán, jelzett, hibátlan. 2578421
11243
413
Hollóházi porcelán görög mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. m:21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF