Porzellan

Zahl der Lose: 317

Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm.
11232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Erika porcelán étkészlet. 6 személyes, kézzel festett, jelzett, egy két minimális kopással.
11233.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
9

Hollóházi ibolya mintás 6 személydes teáskészlet, matricás porcelán, egy apró lepattanás a csészén, jelzett.
11234.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi MALÉV szignós virág mintás kávés szett dobozban, matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
11235.

Rufpreis:
10 000 HUF

3db Hollóházi falitál, 1db Apátfalvi tál, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzett d:19-24 cm
11236.

Rufpreis:
5 000 HUF

2db Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett porccelán, kopott, mázlepattanásokkal, d:23cm
11237.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
11238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi fajansz bonbonnier, jelzett, kopott, tűzrepedésekkel, d:10cm
11239.

Rufpreis:
3 000 HUF

Népi motívumos Hollóházi porcelán butykos, matricás, jelzett (kopott, de kivehető), apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
11240.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi Mélyépterv tolltartó tálka h:22cm, angyalka, m:8,5cm, kopott, jelzett.
11241.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi pálinkás készlez dobozban, matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
11242.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán görög mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. m:21 cm
11243.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF