Porzellan

Zahl der Lose: 317

Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm
11328.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14 cm
11329.

Rufpreis:
5 000 HUF

Arzberg porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 24 cm
11330.

Rufpreis:
2 400 HUF

4db Jingdezhen Kína, fedeles teás bögre, kézzel festett porcelán. jelzett, kopásnyomokkal m: 14cm
11331.

Rufpreis:
4 000 HUF

3db leveses csésze, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzés nélkül, d:13 cm
11332.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal matricás porcelán tálka, kopott, jelzett, d: 23cm
11333.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

2db kínai bölcs, porcelán, kopott, jelzés nélkül, m:4,5cm
11334.

Rufpreis:
2 000 HUF

2db porcelán ékszerdoboz, matricás, kopott, jelzett, m:4-5cm
11335.

Rufpreis:
3 000 HUF

Román porcelán váza, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm
11336.

Rufpreis:
3 000 HUF

Plasztikus, rózsás porcelán kínáló, jelzés nélkül, kopott, lepattanásokkal.
11337.

Rufpreis:
3 000 HUF

Galamb etető, porcelán, kopott, jelzett, m:13cm
11338.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rosenthal porcelán tálka, kopott, jelzett, 9x6cm
11339.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF