Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2561486
11328
413
Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm
2582817
11329
413
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14 cm
2582823
11330
413
Arzberg porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 24 cm
2582839
11331
413
4db Jingdezhen Kína, fedeles teás bögre, kézzel festett porcelán. jelzett, kopásnyomokkal m: 14cm
2582844
11332
413
3db leveses csésze, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzés nélkül, d:13 cm
2582895
11333
413
Rosenthal matricás porcelán tálka, kopott, jelzett, d: 23cm 2583135
11334
413
2db kínai bölcs, porcelán, kopott, jelzés nélkül, m:4,5cm 2582112
11335
413
2db porcelán ékszerdoboz, matricás, kopott, jelzett, m:4-5cm 2582235
11336
413
Román porcelán váza, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm 2582277
11337
413
Plasztikus, rózsás porcelán kínáló, jelzés nélkül, kopott, lepattanásokkal.
2582476
11338
413
Galamb etető, porcelán, kopott, jelzett, m:13cm
2582482
11339
413
Rosenthal porcelán tálka, kopott, jelzett, 9x6cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF