Porzellan

Zahl der Lose: 317

3 részes ételhordó, Püspök Fürdői Emlék, matricás porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, mázhibákkal, összetartó szíj nélkül, teljes méret:30x20cm
11340.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm
11341.

Rufpreis:
2 000 HUF

Victoria Austria porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 19 cm
11342.

Rufpreis:
2 000 HUF

11343.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sörös korsó, mázas fajansz, ,,Hazám, hazám te mindenem" relief felirattal, jelzés nélkül, alján sérülésekkel, m:17cm
11344.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai 4 személyes mokkás készlet, matricás porcelán, kopott.
11345.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán bili. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 22 cm, m: 24 cm
11346.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán bili / kübli. Kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanássokkal d: 22 cm, m: 14 cm
11347.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11348.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vileroy & Boch porcelán tálka. Laplau naiv képpel. Matricás, jelzett, hibátlan. d : 12 cm
11349.

Rufpreis:
2 000 HUF

The Hunter by Myott, vadászjelenetekkel díszített, máz alatti festéssel, jelzett Myott porcelán teáskészlet: Hiányos: kiöntő, 5db csésze, 5 db alátét
11350.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
11351.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF