Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2582672
11340
413
3 részes ételhordó, Püspök Fürdői Emlék, matricás porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, mázhibákkal, összetartó szíj nélkül, teljes méret:30x20cm 2534211
11341
413
Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm 2582079
11342
413
Victoria Austria porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 19 cm 2582103
11343
413
2584452
11344
413
Sörös korsó, mázas fajansz, ,,Hazám, hazám te mindenem" relief felirattal, jelzés nélkül, alján sérülésekkel, m:17cm 2584472
11345
413
Kínai 4 személyes mokkás készlet, matricás porcelán, kopott. 2580795
11346
413
Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán bili. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 22 cm, m: 24 cm 2580798
11347
413
Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán bili / kübli. Kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanássokkal d: 22 cm, m: 14 cm 2580700
11348
413
2580632
11349
413
Vileroy & Boch porcelán tálka. Laplau naiv képpel. Matricás, jelzett, hibátlan. d : 12 cm
2580492
11350
413
The Hunter by Myott, vadászjelenetekkel díszített, máz alatti festéssel, jelzett Myott porcelán teáskészlet: Hiányos: kiöntő, 5db csésze, 5 db alátét 2580352
11351
413
Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF