Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2585214
11109
413
46000
Zsolnay Török János(1932-1996): Hárfázó. Eozin mázas porcelán fajansz, jelzett, 1970 körül, sérült, restaurált. m: 32 cm
2575595
11110
413
26000
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
2524048
11111
413
26000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, másod osztály, m: 32 cm
2579769
11112
413
Herendi, Boldogasszony, fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan m: 25 cm 2476037
11113
413
24000
2523970
11114
413
36000
Antik japán Satsuma jellegű váza, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, m: 46 cm
2582771
11115
413
Hollóházi Szász Endre porcelán medál, matricás, bőrkeretben jelzett, kopásnyomokkal, h: 6 cm 2582772
11116
413
Hollóházi Szász Endre porcelán medál, matricás, bőrkeretben jelzett, kopásnyomokkal, h: 6 cm 2582776
11117
413
Hollóházi Szász Endre tervezte dekorral porcelán plakett fakeretben. d: 5,5 cm, 2580886
11118
413
Olvashatatlan jelzéssel: Szász Endre női fej, üvegporcelán, díszdobozban, d:11cm 2584189
11119
413
Slakov (Schlaggenwald) J.J. Lippert & V. Haas jelzett 4 személyes teás készlet, aranyozott porcelán, erősen kopott, sérült, XIX. század első harmada. (4db csésze aljjal, kanna, cukortartó) 2578180
11120
413
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF