Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583256
11158
413
Herendi 1942 lepke a virágon, kézzel festett, jelzett, egyik szirom letörve, m: 12 cm 2578089
11159
413
Herendi porcelán nyuszi. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1946 + benyomott jelzés), kis kopással, 15x7,5x10,5 cm 2578176
11160
413
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm
2518417
11161
413
24000
Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás. m: 33cm
2580912
11162
413
Herendi, Óherendi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 11 cm
2577544
11163
413
38000
Herendi Apponyi mintás porcelán óra quartz óraszerkezettel és aranyozott lábakkal hibátlan állapotban. 15x24x5cm
2583140
11164
413
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
2582244
11165
413
Herendi paradicsom madaras mintás süteményes tányér 4db, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 15 cm 2582097
11166
413
Herendi virág és népi mintás cigaretta tartó, kézzel festett porcelán, jelzett, egyiken: Terv festés: K. Holéczy, repedéssel, kopott, m:6cm
2584454
11167
413
Herendi 1942 kínai fugura, csikknyomó, kézzel festett kerámia, csorba, jelzett, m:5cm 2575906
11168
413
Herendi virág mintás fűszertartó, kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm
2575901
11169
413
Herendi porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal d: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF