Porzellan

Zahl der Lose: 317

Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d 11 cm
11145.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Mini csorbával a rózsán, mázrepedéssel. Kézzel festett, jelzett. d: 7,5 cm
11147.

Rufpreis:
6 000 HUF

11148.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1943 + benyomott jelzés), apró lepattanásokkal, 8x8 cm
11149.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948 + benyomott jelzés), sérült, ragasztott, 16,5x13 cm
11150.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm
11151.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi fehér mázas hattyú, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11152.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm
11153.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm
11154.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x7,5 cm
11155.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi pillangó levélen. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 8x8 cm
11156.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi faágon ülő madárpár. Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum), alján apró gyári hibákkal, m: 9,5 cm
11157.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF