Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575708
11145
413
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d 11 cm 2556444
11147
413
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Mini csorbával a rózsán, mázrepedéssel. Kézzel festett, jelzett. d: 7,5 cm
2462052
11148
413
2578126
11149
413
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1943 + benyomott jelzés), apró lepattanásokkal, 8x8 cm 2578170
11150
413
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948 + benyomott jelzés), sérült, ragasztott, 16,5x13 cm
2524053
11151
413
5500
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2524051
11152
413
5500
Herendi fehér mázas hattyú, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
2575720
11153
413
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm
2575723
11154
413
Herendi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm 2575724
11155
413
Herendi madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x7,5 cm 2575833
11156
413
Herendi pillangó levélen. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 8x8 cm
2577896
11157
413
Herendi faágon ülő madárpár. Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum), alján apró gyári hibákkal, m: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF