Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2561838
11121
413
Royal Worcester England antik angol teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális lepattanások, kopások, mázrepedések, jelzett, Anglia 1892, m:13cm, d:19cm
2574599
11122
413
Hummel: Kápolna elött ülő kosaras kislány, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázlepattanásokkal, mázrepedésekkel, m:14cm 2574600
11123
413
Hummel: Kéményseprő kisfiú, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m:10,5cm
2523950
11124
413
2523940
11125
413
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm
2523946
11126
413
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal.
2556418
11127
413
26000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm
2556417
11128
413
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm.
2583245
11129
413
14000
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas és biszkvit, kopásnyomokkal, jelzett, m: 17 cm
2585215
11130
413
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2575849
11131
413
Herendi porcelán Olimpiai emlék, London 2012, porcelán, hibátla, original dobozban, jelzett, d: 9cm
2579761
11132
413
Herendi 1943, csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF