Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575750
11170
413
Herendi porcleán kagyló formájú, virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x24 cm
2561212
11171
413
Herendi csipkebogyó mintás cukortartó. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanás 13x11 cm 2575703
11172
413
Herendi virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm 2576186
11173
413
Herendi Rothschild mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 25×25×5 cm 2578621
11174
413
Herendi zöld virágmintás, 5 személyes süteményes készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d:17-26cm
2580892
11175
413
Óherendi virág mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:8,5cm 2580894
11176
413
Óherendi virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:20,5cm 2580896
11177
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:17cm 2580897
11178
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:18,5cm 2580898
11179
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:25cm 2580915
11180
413
Herendi Terus Rust mintás porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 6,5 cm
2523951
11181
413
Herendi virágmintás talpas kínáló tálca, kézzel festett porcelán, benyomott jelzéssel és festett festő névvel: Szabó Zsuzsa. Kopott, m: 8cm, d: 26x20 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF