Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433206
11182
413
6500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm
2441042
11183
413
2542669
11184
413
Zsolnay 6 személyes teáskészlet, aranyozott díszítéssel, kopott, jelzett.
2576616
11185
413
Zsolnay porcelán 10 személyes teás készlet tejkiöntő nélkül + 2 aljjal. Matricás, jelzett, kopásokkal.
2581468
11186
413
Zsolnay étkészlet 3x6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, egy két minimális kopással 2522589
11187
413
Zsolnay 6 db mokkás csésze aljjal, 1 db mokkás kiöntő. Mázalatti kobaltkékkel festett virágok, máz feletti aranyozással, jelzett, kopásnyomokkal, pár csorbával.
2581473
11188
413
50000
Zsolnay hat személyes komplett étkészlet. Matricás, jelzett, egy két minimális kopással, részben eredeti dobozában
2413348
11189
413
2577154
11190
413
Vegyes hiányos Zsolnay étkészlet, matricás porcelán, kopott, jelzett. 2524389
11191
413
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hiányos (csak 5 személyes), kopásokkal.
2577331
11192
413
2db Zsolnay pöttyös bögre, kopott, jelzett, m:9cm 2545252
11193
413
Zsolnay nagyméretű bögre, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:10cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF