Porzellan

Zahl der Lose: 317

Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm
11182.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

11183.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay 6 személyes teáskészlet, aranyozott díszítéssel, kopott, jelzett.
11184.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay porcelán 10 személyes teás készlet tejkiöntő nélkül + 2 aljjal. Matricás, jelzett, kopásokkal.
11185.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay étkészlet 3x6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, egy két minimális kopással
11186.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay 6 db mokkás csésze aljjal, 1 db mokkás kiöntő. Mázalatti kobaltkékkel festett virágok, máz feletti aranyozással, jelzett, kopásnyomokkal, pár csorbával.
11187.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay hat személyes komplett étkészlet. Matricás, jelzett, egy két minimális kopással, részben eredeti dobozában
11188.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11189.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vegyes hiányos Zsolnay étkészlet, matricás porcelán, kopott, jelzett.
11190.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hiányos (csak 5 személyes), kopásokkal.
11191.

Rufpreis:
6 000 HUF

2db Zsolnay pöttyös bögre, kopott, jelzett, m:9cm
11192.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay nagyméretű bögre, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:10cm
11193.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF