Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583266
11280
413
2200
Drasche nő galambbal, fehér mázas, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm 2583117
11281
413
3800
Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm 2583119
11282
413
3800
Aquincum bólogatós porcelán cica figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm 2582294
11283
413
2575592
11284
413
2522165
11285
413
Aquincum fiú nyúllal. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 14 cm 2583250
11286
413
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm
2560497
11287
413
34000
Csehszlovák hagymamintás porcelán étkészlet, vegyesen, kopásokkal, jelzett.
2461974
11288
413
2561855
11289
413
11000
Fischer Ignác korsó, kézzel festett aranyozott porcelánfajansz, fragmentum, ragasztott repedt, kopott, mázalatti kékkel jelzett, m:19cm, d:24cm 2505081
11290
413
14000
2446036
11291
413
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF