Porzellan

Zahl der Lose: 317

Drasche nő galambbal, fehér mázas, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
11280.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
17

Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm
11281.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Aquincum bólogatós porcelán cica figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm
11282.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11283.

Rufpreis:
2 000 HUF

11284.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aquincum fiú nyúllal. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 14 cm
11285.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm
11286.

Rufpreis:
800 HUF

Csehszlovák hagymamintás porcelán étkészlet, vegyesen, kopásokkal, jelzett.
11287.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

11288.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fischer Ignác korsó, kézzel festett aranyozott porcelánfajansz, fragmentum, ragasztott repedt, kopott, mázalatti kékkel jelzett, m:19cm, d:24cm
11289.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11290.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11291.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF