Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578776
11256
413
Hollóházi könyvet tartó nő, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, m:35cm 2585211
11257
413
Jelzés nélkül: Áttört, virágos kínáló tál. Matricás, hibátlan. d: 19 cm 2585209
11258
413
Bavaria teás kanna. Matricás, jelzett, hibátlan. 27 cm
2583238
11259
413
4800
Hollóházi zsiráf, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2582238
11260
413
Hollóházi porcelán harlekin bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2583106
11261
413
Hollóházi porcelán harmonikás fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 2583105
11262
413
Hollóházi porcelán hegedűs fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 2583104
11263
413
Hollóházi porcelán trombitás fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 2583109
11264
413
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm 2524379
11265
413
Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm
2522170
11266
413
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzett etikettel. m: 12 cm 2495262
11267
413
Hollóházi matyó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF