Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580354
11352
413
Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
2576997
11353
413
Német rokokójelenetes mokkás készlet, matricás porcelán, 24 karátos arannyal futtatott, jelzett, gyári mázhibákkal, kopásnyomokkal. 2575655
11354
413
Orosz porcelán kecske, jelzett, kopott, m:24cm 2575650
11355
413
2db fajansz fali dísztányér, kopott, jelzés nélkül, d:25cm 2577344
11356
413
Limoges kínálótál, porcelán, apró kopásnyomokkal, jelzett, 18x18cm
2577944
11357
413
Régi porcelány parfümüs üvegcse, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7cm 2578207
11358
413
Emeletes porcelán sütemény kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, m:35cm 2578377
11359
413
Victoria Austria porcelán tál, fém füllel, kopott, jelzett, d:25cm 2578428
11360
413
Holland Delft porcelán váza, vízkőnyomokkal, jelzett, m:24,5cm 2574770
11361
413
Angol szószos kiöntő, matricás fajansz, jelzett, hibátlan, m:9cm
2574767
11362
413
3db erotikus jelenetes német söröskorsó, kőedény, jelzett, hibátlan, m:13cm
2574823
11363
413
Victoria szervíz készlet, matricás porcelán, jelzett, kopott, tálca mérete:22x16cm (Tejszín kiöntő, cukortartó, mokkás kiöntő, tálca) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF