Porzellan

Zahl der Lose: 317

Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
11352.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német rokokójelenetes mokkás készlet, matricás porcelán, 24 karátos arannyal futtatott, jelzett, gyári mázhibákkal, kopásnyomokkal.
11353.

Rufpreis:
4 000 HUF

Orosz porcelán kecske, jelzett, kopott, m:24cm
11354.

Rufpreis:
1 800 HUF

2db fajansz fali dísztányér, kopott, jelzés nélkül, d:25cm
11355.

Rufpreis:
2 000 HUF

Limoges kínálótál, porcelán, apró kopásnyomokkal, jelzett, 18x18cm
11356.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi porcelány parfümüs üvegcse, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7cm
11357.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emeletes porcelán sütemény kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, m:35cm
11358.

Rufpreis:
2 000 HUF

Victoria Austria porcelán tál, fém füllel, kopott, jelzett, d:25cm
11359.

Rufpreis:
4 000 HUF

Holland Delft porcelán váza, vízkőnyomokkal, jelzett, m:24,5cm
11360.

Rufpreis:
2 000 HUF

Angol szószos kiöntő, matricás fajansz, jelzett, hibátlan, m:9cm
11361.

Rufpreis:
2 000 HUF

3db erotikus jelenetes német söröskorsó, kőedény, jelzett, hibátlan, m:13cm
11362.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria szervíz készlet, matricás porcelán, jelzett, kopott, tálca mérete:22x16cm (Tejszín kiöntő, cukortartó, mokkás kiöntő, tálca)
11363.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF