Porzellan

Zahl der Lose: 317

11400.

Rufpreis:
2 000 HUF

2db porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 13 és 15 cm.
11401.

Rufpreis:
1 200 HUF

11402.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm
11403.

Rufpreis:
3 000 HUF

11404.

Rufpreis:
4 000 HUF

11405.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11406.

Rufpreis:
2 000 HUF

11407.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bajor PM porcelán szett Dobozka, tálka 14 cm, 6x6 cm
11408.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kahla Pirna porcelán tálka címeres. Kézzel festett. jelzett, kopásokkal 10x7 cm
11409.

Rufpreis:
800 HUF

2 db porcelán edényke, részben jelzett, Hollóháza, alumínium tálcán (7,5x11cm) kopott
11410.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veneto, Treviso, Fontebasso olasz matricás porcelán, mélytányér, jelzett, hibátlan, d:24cm
11411.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF