Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2271178
11412
413
Flirt porcelán mokkás csészék aljakkal, 6-6 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 6 cm, d: 12 cm 2530370
11413
413
Historizáló porcelán tál, antik jelenetekkel. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal. 40x27 cm 2555340
11414
413
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm
2552610
11415
413
Holland figurális csengő, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, m:14 cm 2552536
11416
413
Wallendorf gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:12cm
2552535
11417
413
Oscar Schlegelmilch dísztálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:16cm
2496892
11418
413
Hat személyes porcelán mokkás készlet (kanna nélkül). Matricás, jelzett (különféle jelzéssel), kis kopással, csorbával. 2542652
11421
413
2 db gyermek reggelizőkészlet, karácsonyi mintával, kopott, jelzett
2584177
11422
413
Hummel: Esernyős kisfiú, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, esernyő vége törött m:13cm 2498701
11423
413
Fajansz kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, h: 35 cm, m: 16cm
2405178
11424
413
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
2560495
11425
413
5 darabos salátás készlet, jelzett, vegyes méretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF