Porzellan

Zahl der Lose: 317

Flirt porcelán mokkás csészék aljakkal, 6-6 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 6 cm, d: 12 cm
11412.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Historizáló porcelán tál, antik jelenetekkel. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal. 40x27 cm
11413.

Rufpreis:
5 000 HUF

Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm
11414.

Rufpreis:
4 000 HUF

Holland figurális csengő, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, m:14 cm
11415.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:12cm
11416.

Rufpreis:
1 400 HUF

Oscar Schlegelmilch dísztálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:16cm
11417.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hat személyes porcelán mokkás készlet (kanna nélkül). Matricás, jelzett (különféle jelzéssel), kis kopással, csorbával.
11418.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db gyermek reggelizőkészlet, karácsonyi mintával, kopott, jelzett
11421.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hummel: Esernyős kisfiú, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, esernyő vége törött m:13cm
11422.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fajansz kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, h: 35 cm, m: 16cm
11423.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
11424.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 darabos salátás készlet, jelzett, vegyes méretben.
11425.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF