Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575710
11364
413
3db matricás porcelán tojás, jelzés nélkül, kopott, m:10cm 2575709
11365
413
2db német mokkás csésze, matricás porcelán, részben jelzett, kopott, m: 11cm 2575853
11366
413
Hidegkuti Nándor képmásával díszitett Aranycsapat feliratú bögre, porcelán, jelzés nélkül, m:10cm 2575847
11367
413
Magyar Olipmiai Bozotság 2014es bögre, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:9,5cm
2575845
11368
413
Malév porcelán bögre, fém kanállal, jelzés nélkül, hibátlan m:9cm, h:12cm 2575937
11369
413
Német porcelán kutyák, kopásnyomokkal, jelzett, m:13cm
2575935
11370
413
Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m: cca. 10cm
2576498
11371
413
Porcelán fali dísz, fa keretben 13x28 cm
2575563
11372
413
Kínai teás kiöntő és cukordoboz. Jelzett porcelán, levonóképes, hibátlan m: 12 cm, m: 10 cm
2575734
11373
413
Ens rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 10x7 cm
2575719
11374
413
Ens pillangó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:9 cm 2575716
11375
413
Schaubachkunst szerelmespár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF