Porzellan

Zahl der Lose: 317

3db matricás porcelán tojás, jelzés nélkül, kopott, m:10cm
11364.

Rufpreis:
2 800 HUF

2db német mokkás csésze, matricás porcelán, részben jelzett, kopott, m: 11cm
11365.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hidegkuti Nándor képmásával díszitett Aranycsapat feliratú bögre, porcelán, jelzés nélkül, m:10cm
11366.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar Olipmiai Bozotság 2014es bögre, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:9,5cm
11367.

Rufpreis:
1 800 HUF

Malév porcelán bögre, fém kanállal, jelzés nélkül, hibátlan m:9cm, h:12cm
11368.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német porcelán kutyák, kopásnyomokkal, jelzett, m:13cm
11369.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m: cca. 10cm
11370.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán fali dísz, fa keretben 13x28 cm
11371.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai teás kiöntő és cukordoboz. Jelzett porcelán, levonóképes, hibátlan m: 12 cm, m: 10 cm
11372.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ens rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 10x7 cm
11373.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ens pillangó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:9 cm
11374.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Schaubachkunst szerelmespár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11375.

Rufpreis:
3 000 HUF
31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF