Porzellan

Zahl der Lose: 317

Schaubachkunst? madarakat etető lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
11376.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alföldi porcelán süteményes tál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 36x17 cm
11377.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay, Hollóházi és Gránit porcelán kulacs, jelzettek, kopásnyomokkal
11378.

Rufpreis:
5 000 HUF

Holland Delft porcelán váza, vízkőnyomokkal, jelzett, m:24,5cm
11379.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, 13x13cm
11380.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gucci porcelán tálka, jelzett, hibátlan 9,5x9,5cm
11381.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Német Echt Gold irizáló porcelán váza, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m:29cm
11382.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vegyes porcelán tétel, Aquincum váza, kopott, csorba, 11,5cm, Hollóházi tálka, váza, d:9cm, m:12, kopott, kerámia süni jelzés nélkül, m:4cm, lepattanás.
11383.

Rufpreis:
3 000 HUF

2db porcelán gyógyszertartó doboz, 6 szögletű és szívecske alakú, jelzés nélkül, m:2,5cm
11384.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Antik kézzel festett porcelán, szószos tál aljjal, fedelén repedés, 4 db tányér. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal.
11385.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Echt Kobalt, német süteményeskészlet, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19-28cm
11386.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi cseh szendvicses tál, részben kézzel festett, jelzett, kopott, 40x17cm
11387.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF