Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575677
11376
413
Schaubachkunst? madarakat etető lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm 2575643
11377
413
Alföldi porcelán süteményes tál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 36x17 cm 2576567
11378
413
Zsolnay, Hollóházi és Gránit porcelán kulacs, jelzettek, kopásnyomokkal
2578545
11379
413
Holland Delft porcelán váza, vízkőnyomokkal, jelzett, m:24,5cm 2578780
11380
413
Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, 13x13cm
2578779
11381
413
Gucci porcelán tálka, jelzett, hibátlan 9,5x9,5cm 2578777
11382
413
Német Echt Gold irizáló porcelán váza, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m:29cm
2579021
11383
413
Vegyes porcelán tétel, Aquincum váza, kopott, csorba, 11,5cm, Hollóházi tálka, váza, d:9cm, m:12, kopott, kerámia süni jelzés nélkül, m:4cm, lepattanás.
2579152
11384
413
2db porcelán gyógyszertartó doboz, 6 szögletű és szívecske alakú, jelzés nélkül, m:2,5cm
2579220
11385
413
4600
Antik kézzel festett porcelán, szószos tál aljjal, fedelén repedés, 4 db tányér. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal. 2580078
11386
413
Echt Kobalt, német süteményeskészlet, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19-28cm 2580743
11387
413
Régi cseh szendvicses tál, részben kézzel festett, jelzett, kopott, 40x17cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF