Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580722
11388
413
Angol fajansz tányér, 6db, matricás Eszterházy kastély motívumával, jelzett, hibátlan, d:14cm
2580720
11389
413
3db klf, porcelán csésze, (japán, szovjet, osztrák) jelzett, kopásnyomokkal.
2580715
11390
413
Bavaria reggelizőkészlet, kézzel festett sárkányos porcelán, hibátlan, jelzett, d:20cm, m:9cm 2580842
11391
413
2db régi fajansz csésze (mokkás és teás) m:5-6cm, mázrepedésekkel, jelzés nélkül. 2580885
11392
413
Rosenthal váza. Matricás, jelzett, kopással. 15 cm
2580784
11393
413
Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában d: 25 cm
2576162
11394
413
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 6,5×6 cm
2574283
11395
413
Dankó Pista porcelán figura, fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm 2548170
11396
413
Lindner porcelánváza, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm
2558829
11397
413
Regent csavargó fiúk, porcelán, jelzett, kopott, m:23cm
2558813
11398
413
2411749
11399
413
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF