Porzellan

Zahl der Lose: 317

Angol fajansz tányér, 6db, matricás Eszterházy kastély motívumával, jelzett, hibátlan, d:14cm
11388.

Rufpreis:
6 000 HUF

3db klf, porcelán csésze, (japán, szovjet, osztrák) jelzett, kopásnyomokkal.
11389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria reggelizőkészlet, kézzel festett sárkányos porcelán, hibátlan, jelzett, d:20cm, m:9cm
11390.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

2db régi fajansz csésze (mokkás és teás) m:5-6cm, mázrepedésekkel, jelzés nélkül.
11391.

Rufpreis:
3 000 HUF
35

Rosenthal váza. Matricás, jelzett, kopással. 15 cm
11392.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában d: 25 cm
11393.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 6,5×6 cm
11394.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dankó Pista porcelán figura, fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
11395.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lindner porcelánváza, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm
11396.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Regent csavargó fiúk, porcelán, jelzett, kopott, m:23cm
11397.

Rufpreis:
2 800 HUF

11398.

Rufpreis:
5 000 HUF

11399.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF