Porzellan

Zahl der Lose: 317

11292.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

11293.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Cseh mitológia jelenetes porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d:24cm
11294.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm
11295.

Rufpreis:
8 000 HUF

Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm
11296.

Rufpreis:
12 000 HUF

Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm
11297.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Wedgewood angol fekete camea porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13,5cm
11298.

Rufpreis:
12 000 HUF

Meissen sültestál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, csorbákkal, lepattanásokkal, 44x38 cm
11299.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Meissen bonbonier és váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d:9.5cm, m:14cm
11300.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria sültestál és tányér, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d:24 és 38cm
11301.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

The Hunter by Myott, vadászjelenetekkel díszített, máz alatti festéssel, jelzett porcelán étkészlet. 3x6 db tányér + kiínáló tálak. Egyik lepattanással.
11302.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Winterling Kirchenlamitz Bavaria 4 személyes reggelizőkészlet matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
11303.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF