Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2295875
11292
413
9500
2295856
11293
413
9500
Hutschenreuther porcelán kávés készlet, 6 személyes, csészékkel, aljakkal, kiöntőkkel, cukortartóval, jelzett, kopásokkal 2558403
11294
413
Cseh mitológia jelenetes porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d:24cm
2539723
11295
413
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm
2444596
11296
413
Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm
2533012
11297
413
15000
Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm
2575504
11298
413
Wedgewood angol fekete camea porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13,5cm
2545260
11299
413
13000
Meissen sültestál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, csorbákkal, lepattanásokkal, 44x38 cm 2574750
11300
413
Meissen bonbonier és váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d:9.5cm, m:14cm 2545241
11301
413
3200
Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria sültestál és tányér, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d:24 és 38cm
2580551
11302
413
The Hunter by Myott, vadászjelenetekkel díszített, máz alatti festéssel, jelzett porcelán étkészlet. 3x6 db tányér + kiínáló tálak. Egyik lepattanással. 2583234
11303
413
Winterling Kirchenlamitz Bavaria 4 személyes reggelizőkészlet matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF