Porzellan

Zahl der Lose: 317

Hummel: 2db kisfiú, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, sérült, restaurált m:14-17cm
11304.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kehely. Virág mintával. Aranyozott. XIX. sz. vége. Jelzés nélkül. Kopásokkal m: 14 cm
11305.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wallendorf porcelán díszváza, hibátlan, jelzett, m:30cm
11306.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pándi Kiss János (1905-1981): Fürdőző lány, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:22cm
11307.

Rufpreis:
8 000 HUF

Láng M. Budapest jelzéssel, tejes kanna, kézzel festett porcelán, kopott, lepattanás, m:12cm
11308.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bassano Italy porcelán rózsás fedeles urna váza. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal. 24 cm
11309.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goebel német panda figura, festett fajansz, jelzett, hibátlan, m:5,5cm
11310.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bécsi emlék pipa, kézzel festett porcelán, kopott, repedéssel, jelzés nélkül, cca. 13cm
11311.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fischer Emil cigarettakínáló, jelzett, kopásnyomokkal, m:6cm
11312.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Antik teáscsésze, herendi jellegű, kézzel festett mintával, porcelán, jelzés nélkül, repedéssel, kopásokkal, m:7cm, d:13,5cm
11313.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwigsburg jelzett porcelán váza, szőlő motívumos, matricás, kopásnyomokkal, m:24cm
11314.

Rufpreis:
3 000 HUF

Minitons porcelán szószos edények. Matricás, jelzett, egyik repedéssel 12-14 cm
11315.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF