Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574601
11304
413
Hummel: 2db kisfiú, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, sérült, restaurált m:14-17cm 2398815
11305
413
Kehely. Virág mintával. Aranyozott. XIX. sz. vége. Jelzés nélkül. Kopásokkal m: 14 cm
2574765
11306
413
Wallendorf porcelán díszváza, hibátlan, jelzett, m:30cm
2581914
11307
413
Pándi Kiss János (1905-1981): Fürdőző lány, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:22cm 2580744
11308
413
Láng M. Budapest jelzéssel, tejes kanna, kézzel festett porcelán, kopott, lepattanás, m:12cm
2580429
11309
413
Bassano Italy porcelán rózsás fedeles urna váza. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal. 24 cm
2581920
11310
413
Goebel német panda figura, festett fajansz, jelzett, hibátlan, m:5,5cm
2582674
11311
413
Bécsi emlék pipa, kézzel festett porcelán, kopott, repedéssel, jelzés nélkül, cca. 13cm
2583148
11312
413
3400
Fischer Emil cigarettakínáló, jelzett, kopásnyomokkal, m:6cm 2561851
11313
413
Antik teáscsésze, herendi jellegű, kézzel festett mintával, porcelán, jelzés nélkül, repedéssel, kopásokkal, m:7cm, d:13,5cm
2584202
11314
413
Ludwigsburg jelzett porcelán váza, szőlő motívumos, matricás, kopásnyomokkal, m:24cm 2561228
11315
413
Minitons porcelán szószos edények. Matricás, jelzett, egyik repedéssel 12-14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF