Porzellan

Zahl der Lose: 317

11194.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hiányos Zsolnay teás készlet, matricás porcelán, kopott, jelzett.
11195.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay fűszertartó, salátás tál (hajszál mázrepedés), sültestál, matricás, jelzett, kopásokkal.
11196.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay fedeles kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, a fedélen tűzrepedéssel. m: 18 cm
11197.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay mokkás csésze Kékes szálló motívumával, matricás porcelán, jelzett, kopott m:4cm
11198.

Rufpreis:
1 400 HUF

11199.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay kislány kosárral, pajzspecsétes jelzéssel, apró kopások, eozin mázas, m:8 cm (tervezte: Sinkó András)
11200.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kopásnyomokkal,15×13,5 cm
11201.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Zsolnay páros galamb, (tervezte: Sinkó András (1901-1976)), kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. m: 11 cm
11202.

Rufpreis:
2 400 HUF
22

Zsolnay tyúkot etető kislány. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10,5x9x4 cm
11204.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett BWK. kopásokkal. 11 cm
11205.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm
11206.

Rufpreis:
8 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF