Porzellan

Zahl der Lose: 317

Hollóházi Virág mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:13,5 cm, m: 11,5 cm
11244.

Rufpreis:
2 000 HUF
30

Hollóházi virág mintás dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7x4 cm
11245.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Erika mintás porcelán bonbonniere rózsával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11246.

Rufpreis:
2 400 HUF
36

Hollóházi retro kévés csészék aljjal 6 + 6 db, matricás, jelzett minimális kopással
11247.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán váza virág dekorral, kézzel festett, jelzett, repedéssel m: 25 cm
11248.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. 20x17 cm
11249.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11250.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán cukortartó, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm
11251.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. 19x13 cm
11252.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán levélmintás dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 14×9×4 cm
11253.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi boros palack 6 db pohárral, Chinoin gyógyszergyár alkalmi kiadás. Matricás, jelzett, helyenként mázrepedésekkel, csorbával, tisztításra szorul, m: 20 cm, 5,5 cm. Díszdobozban, a doboz bélése foltos.
11254.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi nagy méretű, kézzel festett huszár figura, jelzett, minimális kopással, 27x13cm
11255.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF