Porzellan Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574820
11244
413
Hollóházi Virág mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:13,5 cm, m: 11,5 cm 2575786
11245
413
Hollóházi virág mintás dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7x4 cm
2575602
11246
413
Hollóházi Erika mintás porcelán bonbonniere rózsával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2576153
11247
413
Hollóházi retro kévés csészék aljjal 6 + 6 db, matricás, jelzett minimális kopással 2552598
11248
413
Hollóházi porcelán váza virág dekorral, kézzel festett, jelzett, repedéssel m: 25 cm 2578417
11249
413
Hollóházi porcelán levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. 20x17 cm 2552538
11250
413
Hollóházi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
2583355
11251
413
Hollóházi porcelán cukortartó, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm 2580559
11252
413
Hollóházi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. 19x13 cm 2583230
11253
413
Hollóházi porcelán levélmintás dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 14×9×4 cm
2578013
11254
413
Hollóházi boros palack 6 db pohárral, Chinoin gyógyszergyár alkalmi kiadás. Matricás, jelzett, helyenként mázrepedésekkel, csorbával, tisztításra szorul, m: 20 cm, 5,5 cm. Díszdobozban, a doboz bélése foltos. 2576456
11255
413
Hollóházi nagy méretű, kézzel festett huszár figura, jelzett, minimális kopással, 27x13cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF