Holland figurális csengő, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, m:1... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Holland-figuralis-csengo-kezzel-festett-fajansz-jelzett-kopott-m14-cm~II2552610
2552610
11415
413
Beschreibung: Holland figurális csengő, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, m:14 cm
: karap_norbert