Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Oherendi-Tertia-virag-mintas-tanyer-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-d25c~II2580898
2580898
11179
413
Beschreibung: Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:25cm
: karap_norbert