Hummel: Kápolna elött ülő kosaras kislány, kézzel festett fajansz, jel... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hummel-Kapolna-elott-ulo-kosaras-kislany-kezzel-festett-fajansz-jelzett-kopasnyomokkal-a~II2574599
2574599
11122
413
Beschreibung: Hummel: Kápolna elött ülő kosaras kislány, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázlepattanásokkal, mázrepedésekkel, m:14cm
: pelikán_kristóf