Tétel

Katalognummer:

11166.
Beendet 413. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Herendi virág és népi mintás cigaretta tartó, kézzel festett porcelán, jelzett, egyiken: Terv festés: K. Holéczy, repedéssel, kopott, m:6cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras