Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2503461
11486
412
2564608
11487
412
Keleti porcelán tál, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm + fa tartó 2564643
11488
412
Szecessziós fajansz dísztányér, 1900 körül, jelzett: Tata, csorbákkal, d: 17 cm 2570629
11489
412
Cseh Alt Wien porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. d: 8 cm 2235366
11490
412
2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm.
2386903
11491
412
Német porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm 2385017
11492
412
Modern porcelán teás csésze szűrővel, fedéllel. Vitrág mintával, hibátlan. 11 cm
2377610
11493
412
Jelzés nélkül, irizáló mázas váza. Hibátlan. 33,5 cm 2402808
11494
412
Fine bone China mini kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x8,5 cm
2549921
11495
412
6 db jelzett porcelán gyűszű, kopott.
2486638
11496
412
2549804
11497
412
Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF