Porzellan

Zahl der Lose: 399

11486.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti porcelán tál, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm + fa tartó
11487.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós fajansz dísztányér, 1900 körül, jelzett: Tata, csorbákkal, d: 17 cm
11488.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

Cseh Alt Wien porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. d: 8 cm
11489.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm.
11490.

Rufpreis:
800 HUF

Német porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm
11491.

Rufpreis:
1 600 HUF

Modern porcelán teás csésze szűrővel, fedéllel. Vitrág mintával, hibátlan. 11 cm
11492.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül, irizáló mázas váza. Hibátlan. 33,5 cm
11493.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Fine bone China mini kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x8,5 cm
11494.

Rufpreis:
1 400 HUF

6 db jelzett porcelán gyűszű, kopott.
11495.

Rufpreis:
3 000 HUF

11496.

Rufpreis:
1 800 HUF

Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm
11497.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF