Porzellan

Zahl der Lose: 399

11473.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm
11474.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11475.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm
11476.

Rufpreis:
6 000 HUF

11477.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm
11478.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11480.

Rufpreis:
10 000 HUF

Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm
11481.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cseh étkészlet töredék. 10db lapostányér, 1db levesestányér, 1db fűszertartó, 1db mártásos tál, 1db salátás tál. Jelzés nélkül, Sérült.
11482.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11483.

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított
11484.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db porcelán tálka, matricás, kopott, részben jelzett. d: 7 és 16,5 cm között (Capodimonte, Delft, Kensington)
11485.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF