Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564015
11473
412
2355789
11474
412
Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm
2355792
11475
412
Rosenthal Weichnachtsteller 1924 - Theodor Kärner karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm
1315809
11476
412
Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm 2435584
11477
412
2435562
11478
412
6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm
2466424
11480
412
2416912
11481
412
Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm
2535738
11482
412
3800
Cseh étkészlet töredék. 10db lapostányér, 1db levesestányér, 1db fűszertartó, 1db mártásos tál, 1db salátás tál. Jelzés nélkül, Sérült. 2517094
11483
412
2485768
11484
412
Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított
2489507
11485
412
4 db porcelán tálka, matricás, kopott, részben jelzett. d: 7 és 16,5 cm között (Capodimonte, Delft, Kensington)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF