Porzellan

Zahl der Lose: 399

Zsolnay porcelán haját fonó nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11351.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kislány tyúkkal, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedéssel 8,5×11 cm
11352.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay csellózó fiú, jelzett, kopott, sérült, m:21cm
11353.

Rufpreis:
6 000 HUF

2db Zsolnay porcelán tehén, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7x7 cm
11354.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm
11355.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András)
11356.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm
11357.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Zsolnay porcelán elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, 8,5x7 cm
11358.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11359.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, h:14,5 cm
11360.

Rufpreis:
6 000 HUF
20

Zsolnay porcelán fakopáncs / harkály figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm
11361.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay térdelő akt, festetlen porcelán, jelzett, hibátlan, m: 22cm
11362.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF