Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2562853
11326
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2562854
11327
412
3200
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
2562855
11328
412
2562856
11329
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
2562858
11330
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2567300
11331
412
Zsolnay virág mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6 cm 2566599
11332
412
Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, apró sérülésekkel, m: 26,5 cm 2566570
11333
412
40000
Zsolnay váza, türkiz mázakkal, jelzett, restaurált. m: 33cm
2564699
11334
412
Zsolnay patikai mérőedény, festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8,5 cm 2564522
11335
412
2570009
11336
412
Zsolnay Moncsicsis tányér, 2db, kopott, jelzett, d:16-20cm 2570689
11337
412
Zsolnay eozin mázas váza (harcosok). Jelzett, hibátlan. d: 13 cm, m: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF