Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2552116
11301
412
Herendi virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 7 cm
2552119
11302
412
Herendi 1943 virágmintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2552127
11303
412
Herendi 1942 Rothschild mintás cigarettatartó. Kézzel festett, jelzett, kopott. 8,5 cm 2417438
11304
412
2538855
11305
412
Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13 cm
2386922
11306
412
Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 12x9 cm 2511252
11307
412
60000
Victor Vasarely: Hexa porcelánkép cca 1980. Márkajelzés nélküli porcelán. Paszpartuzva, keretezve. Hibátlan. 16x11 cm 2563849
11308
412
50000
Rosenthal aranyozott életjelenetes teás, mokkás és süteményes készlet, jelzett, kopásnyomokkal. 2564009
11309
412
50000
Villeroy&Boch, Bohemia, Meissen, Staffordshire (vegyes) márkájú, nagy részben jelzett étkészlet, porcelán, néhány sérülésekkel.
2563882
11310
412
28000
Schütz Cilli virágmintás és figurális nagy méretű fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hajszálrepedéssel, apró mázhibákkal, d: 39 cm
2523692
11311
412
2538728
11312
412
15000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF