Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2566130
11277
412
Herendi / Óherendi mini pingvin. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4 cm 2566132
11278
412
Herendi mini kínai figura. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4 cm 2571580
11279
412
Herendi táncosnő. Kézzel festett porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett, apró sérüléssel az ujján, vissza ragasztva, m: 21 cm. 2571570
11280
412
Herendi rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepatrtanásokkal, 9x7,5cm 2523672
11281
412
Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm
2523671
11282
412
24000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm
2549522
11283
412
24000
Herendi porcelán harmonikázó fiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm
2451587
11284
412
Herendi rózsa, jelzett, sérült. 7x7x5cm 2532500
11285
412
Herendi Tertia táncoló juhászok, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, egyik derekánál apró tűzrepedés. m: 22 cm 2532499
11286
412
24000
Herendi Tertia táncoló pár, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2532498
11287
412
22000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm
2416813
11288
412
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF