Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2546838
11262
412
2546750
11263
412
22000
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm 2421102
11264
412
2337952
11265
412
1571471
11269
412
24000
2538721
11270
412
40000
2552130
11271
412
Herendi virág. Kézzel festett, jelzett, kopott, csorba. 10x10 cm 2566119
11272
412
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2566121
11273
412
Herendi koi ponty, hal, kézzel festett, jelzett, apró lepattanás, kopás, m:8 cm 2566123
11274
412
Herendi 1943 mini (újévi) harmonikázó malac. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 4x2,5 cm 2566125
11275
412
Herendi cca. 1950 mini harkály / fakopáncs. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4,5x6 cm
2566127
11276
412
Herendi mini nyuszi. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2x2,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF