Porzellan

Zahl der Lose: 399

11262.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm
11263.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11264.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11265.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11269.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11270.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi virág. Kézzel festett, jelzett, kopott, csorba. 10x10 cm
11271.

Rufpreis:
800 HUF

Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11272.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi koi ponty, hal, kézzel festett, jelzett, apró lepattanás, kopás, m:8 cm
11273.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Herendi 1943 mini (újévi) harmonikázó malac. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 4x2,5 cm
11274.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi cca. 1950 mini harkály / fakopáncs. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4,5x6 cm
11275.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi mini nyuszi. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2x2,5 cm
11276.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF