Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2567452
11250
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm
2567453
11251
412
2567454
11252
412
2567455
11253
412
2567456
11254
412
2567458
11255
412
2567459
11256
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2564497
11257
412
Herendi virágmintás áttört kosár, kézzel festett, jelzet, kopásnyomokkal, m:14 cm
2567859
11258
412
Herendi Apponyi mintás UTASELLÁTÓ feliratos teáscsésze aljjal, jelzett, kopott, d:14,5cm, m:6cm 2523676
11259
412
40000
Óherendi figurális lámpatest, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29cm
2523688
11260
412
34000
Herendi fehér mázas, papagájos kínáló, jelzett, hibátlan, m: 27cm, d: 36 cm
2523669
11261
412
15000
Herendi fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF