Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2523684
11313
412
36000
Zsolnay több tüzű váza, jelzett (Fürtös György terv), festő: Miss Ágnes Tóth. hibátlan, m: 10 cm
2395374
11314
412
Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm
2534933
11315
412
Zsolnay porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2392378
11317
412
2391700
11318
412
32000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik
2377614
11319
412
24000
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal.
2504725
11320
412
Zsolnay porcelán tejkiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2562847
11321
412
Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 12 cm 2562849
11322
412
3800
Zsolnay virágmintás porcelán bonboniere, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9 cm 2562850
11323
412
Zsolnay pillangómintás porcelán kaspócska, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 7 cm 2562851
11324
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2562852
11325
412
3400
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF