Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2331227
11436
412
Fischer Emil 4 db lapos tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 cm 2331179
11437
412
Fischer Emil 3 db süteményes tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 18,5 cm 2301360
11438
412
15000
2386782
11439
412
2377585
11440
412
22000
Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan
2378226
11441
412
Rohlau hiányos, 3 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
2378224
11442
412
Rohlau teás készlet dupla kiöntőkkel, hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan.
2377616
11443
412
Kahla porcelán hiányos étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
2549776
11444
412
1983 Szovjet 6 személyes porcelán teáskészlet, kézzel festett, kopott.
2517538
11445
412
Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm
990505
11446
412
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm
2402778
11447
412
Sarreguemines fajansz teáskanna, kiöntő. Levonóképes, jelzett, hibátlan. 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF