Porzellan

Zahl der Lose: 399

Fischer Emil 4 db lapos tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 cm
11436.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fischer Emil 3 db süteményes tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 18,5 cm
11437.

Rufpreis:
5 000 HUF

11438.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11439.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan
11440.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Rohlau hiányos, 3 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
11441.

Rufpreis:
6 000 HUF

11442.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11443.

Rufpreis:
6 000 HUF

11444.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm
11445.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11446.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sarreguemines fajansz teáskanna, kiöntő. Levonóképes, jelzett, hibátlan. 23 cm
11447.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF