Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2570005
11461
412
Rosenthal madaras porcelán, festett képeslap, díszdobozban, jelzett, hibátlan. 11,5x16cm 2571594
11462
412
Elefánt, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:12cm 2572251
11463
412
Villeroy & Boch Acapulco mintás hamutál, jelzett, hibátlan, d:8cm
2572297
11464
412
2565697
11465
412
Jakab Bori márványmintás porcelán kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, vízkőnyommal d: 17 cm
2565695
11466
412
Jakab Bori márványmintás porcelán kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, vízkőnyommal d: 10,5 cm
2566425
11467
412
KPM Berlin dísztányér. Matricás porcelán. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm. 2566426
11468
412
KPM Berlin dísztányér. Matricás porcelán. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm. 2563063
11469
412
Versace díszes porcelán tálka, jelzett, kopott, d:17cm 2563064
11470
412
Klimt díszes porcelán bögre, jelzett, kopott, d:10cm 2564052
11471
412
Fémrátétes fedeles porcelánváza, kopott, m:26cm 2564033
11472
412
Jelzetlen porcelán nyuszi, kopott, m:13,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF