Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2511055
11522
412
Román porcelán virágos díszkosár, kézzel festett, jelzett, virágokon kis lepattanásokkal, 32×19 cm
2511070
11523
412
Román porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm
2511089
11524
412
2 db áttört porcelán kosár, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 és 22 cm
2483817
11525
412
Porcelán csibe figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2540102
11526
412
Kínai jelzett porcelán váza keleti motívummal, kopott, m:35,5cm
2540767
11527
412
Marosvásárhelyi Orvosi, Gyógyszerészeti, Természettudományi és Technológiai Egyetem dísztányérja. Kézzel festett porcelán, jelzett: Segesvár, kopásnyomokkal, d:29,5cm 2493197
11528
412
Vegyes angol tányérkészlet, hiányos, klf. méretű és fajta, jelzett, apró kopásokkal lepattanásokkal.
2493432
11529
412
2497025
11530
412
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x7 cm 2505071
11531
412
Cseh Altwien bonbonnier, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 11cm
2254298
11532
412
3800
Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm
2516109
11533
412
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, ragasztott, 6x7x5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF