Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505720
11546
412
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
2421308
11547
412
2407502
11548
412
3200
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm 2449982
11549
412
6 db modern porcelán kávés csésze aljjal, matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 5,5 cm és d: 11 cm 1643170
11550
412
Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm 1499738
11551
412
2409530
11552
412
Bertram porcelán figurák párban, kézzel festett, jelzett, lány nyaka ragasztott, m: 12,5 cm 2443587
11553
412
Teáskanna, porcelán, festett, jelzett, sérült. m: 15 cm 2442110
11554
412
2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm 2441934
11555
412
Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm
2428160
11556
412
8 db román porcelán figura, vegyes jelzésekkel, sérülésekkel
2463794
11557
412
Orosz rózsás kávés készlet, pótolt fedőkkel, porcelán. Jelzett. Kopott. (5 db csésze, 6 db alj, 3 db szerviz) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF