Porzellan

Zahl der Lose: 399

Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
11546.

Rufpreis:
2 800 HUF

11547.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm
11548.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

6 db modern porcelán kávés csésze aljjal, matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 5,5 cm és d: 11 cm
11549.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm
11550.

Rufpreis:
2 000 HUF

11551.

Rufpreis:
1 600 HUF

11552.

Rufpreis:
4 000 HUF

Teáskanna, porcelán, festett, jelzett, sérült. m: 15 cm
11553.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm
11554.

Rufpreis:
800 HUF

Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm
11555.

Rufpreis:
800 HUF

8 db román porcelán figura, vegyes jelzésekkel, sérülésekkel
11556.

Rufpreis:
10 000 HUF

11557.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF