Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2569730
11570
412
Kézzel festett porcelán mustáros tálka, porcelán, jelzés nélkül, kopott, m:12cm 2570638
11571
412
Metzler & Ortloff porcelán kacsák, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 13 cm 2571114
11572
412
Thun Natalie kompótos készlet, kosárfonásos nyomott mintával, virágmotívumos aranyozással, jelzett, hibátlan, d:13-21cm 2571508
11573
412
Portugál címeres mokkáscsésze aljjal, matricás porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, díszdobozban, 15x15x8cm
2571599
11574
412
Mozsdókanna, kézzel festett porcelán, kopott, jelzés nélkül, m:33cm 2571577
11575
412
15000
Bavari 6 személyes ezüstfestett teás és mokkáskészlet, kopott, jelzett. 2571887
11576
412
6 személyes mokkáskészlet, matricás porcelán, jelzett, kopott.
2571890
11577
412
3 személyes angol teáskészlet, jelzett, apró lepattanásokkal. 2572021
11578
412
Angol fajansz teáskanna, jelzett, kopott, m:21cm 2572379
11579
412
Charles André Joseph Marie de Gaulle dísztányér, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:27cm
2572219
11580
412
Coalport jelzett teafilter tartó tálak, matricás porcelán, hibátlan, d:12,5cm
2564527
11581
412
Unterweissbach porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF