Porzellan

Zahl der Lose: 399

Kézzel festett porcelán mustáros tálka, porcelán, jelzés nélkül, kopott, m:12cm
11570.

Rufpreis:
2 000 HUF

Metzler & Ortloff porcelán kacsák, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 13 cm
11571.

Rufpreis:
2 800 HUF

Thun Natalie kompótos készlet, kosárfonásos nyomott mintával, virágmotívumos aranyozással, jelzett, hibátlan, d:13-21cm
11572.

Rufpreis:
3 000 HUF

Portugál címeres mokkáscsésze aljjal, matricás porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, díszdobozban, 15x15x8cm
11573.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mozsdókanna, kézzel festett porcelán, kopott, jelzés nélkül, m:33cm
11574.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavari 6 személyes ezüstfestett teás és mokkáskészlet, kopott, jelzett.
11575.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

6 személyes mokkáskészlet, matricás porcelán, jelzett, kopott.
11576.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 személyes angol teáskészlet, jelzett, apró lepattanásokkal.
11577.

Rufpreis:
3 000 HUF

Angol fajansz teáskanna, jelzett, kopott, m:21cm
11578.

Rufpreis:
3 000 HUF

Charles André Joseph Marie de Gaulle dísztányér, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:27cm
11579.

Rufpreis:
2 000 HUF

Coalport jelzett teafilter tartó tálak, matricás porcelán, hibátlan, d:12,5cm
11580.

Rufpreis:
2 000 HUF

Unterweissbach porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11581.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF