Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2562893
11594
412
2db design váza, kék, sárga, porcelán, jelzett, kopott, m:21cm 2562887
11595
412
Fischer Emil Budapest jelzett porcelán tortatál, kopott, d:31cm 2563061
11596
412
Cseh díszes porcelán csésze, jelzett, kopott, m:12cm 2563062
11597
412
Cseh díszes porcelán tálka, jelzett, kopott, d:14cm 2563065
11598
412
China díszes porcelán csésze, jelzett, kopott, d:9,5cm 2563066
11599
412
China díszes porcelán csésze, jelzett, kopott, d:7cm 2563067
11600
412
China díszes porcelán, talpas csésze, jelzett, kopott, d:11,5cm 2563348
11601
412
Altrohlau csehszlovák porcelán cukortartó. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:14cm
2563354
11602
412
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 8x7 cm 2563400
11603
412
Amerikai porcelán fej az agy térképével, jelzett, kopott, m:15cm 2563783
11604
412
2db kínai hamutál, matricás porcelán, jelzett, kopott d:11,5cm
2564023
11605
412
Delft jelzett fajansz tányér, kopott, d:24cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF