Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2571451
11606
412
Anita porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, tetején sérült. 20x17 cm 2563071
11607
412
Porcelán kekszes edényke. Mázas, jelzés nélkül, kis kopással sz: 30 cm 2522990
11608
412
Wagner & Apel tangóharmonikás kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 2522991
11609
412
Jelzés nélkül: Antik jelenetes porcelán dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással, réz peremmel. d: 8 cm 2411467
11610
412
2 db porcelán tárgy: Hegedülő férfi, kézzel festett, Germany jelzéssel, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm + Szerelmes pár, kézzel festett, jelzés nélkül, formaszámmal, hátoldalán mázrepedéssel, m: 11 cm 1079027
11611
412
2516926
11612
412
Díszes, jelenetes kínai váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm
2285338
11613
412
2347376
11614
412
2237327
11615
412
2270986
11616
412
Kézzel festett/matricás porcelán gyertyatartó, jelzetlen, hibátlan, ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 5 cm
2278240
11617
412
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF