Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564528
11582
412
Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan m:28 cm 2564627
11583
412
Porcelán medalion, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 5,5x7cm 2564615
11584
412
Díszváza, porcelán, jelzett, restaurált, m:37cm 2566138
11585
412
Japán porcelán, kutya, kopott, jelzett, h:18cm
2566169
11586
412
2566341
11587
412
Kínálótál, szoszié, porcelán, jelzett, nemesi korona és monogram: HM?, kopott, d: 25,5cm, 26x12,5cm 2566721
11588
412
2 db angol bögre, koronázási emlék, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8-11,5cm
2566682
11589
412
Francia kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, d:30cm
2567302
11590
412
Amfóra, porcelán, fém rátéttel, jelzett, kopott, m:17cm 2567297
11591
412
Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. Restaurált. m:20cm 2567486
11592
412
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:12 cm
2567573
11593
412
Angol teás kanna. Matricás porcelán jelzett, hibátlan 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF