Porzellan

Zahl der Lose: 399

Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan m:28 cm
11582.

Rufpreis:
4 000 HUF
22

Porcelán medalion, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 5,5x7cm
11583.

Rufpreis:
1 200 HUF
16

Díszváza, porcelán, jelzett, restaurált, m:37cm
11584.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Japán porcelán, kutya, kopott, jelzett, h:18cm
11585.

Rufpreis:
3 000 HUF

11586.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínálótál, szoszié, porcelán, jelzett, nemesi korona és monogram: HM?, kopott, d: 25,5cm, 26x12,5cm
11587.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db angol bögre, koronázási emlék, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8-11,5cm
11588.

Rufpreis:
4 000 HUF

Francia kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, d:30cm
11589.

Rufpreis:
4 000 HUF

Amfóra, porcelán, fém rátéttel, jelzett, kopott, m:17cm
11590.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. Restaurált. m:20cm
11591.

Rufpreis:
2 000 HUF
46

Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:12 cm
11592.

Rufpreis:
3 000 HUF

Angol teás kanna. Matricás porcelán jelzett, hibátlan 23 cm
11593.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF