Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2524475
11558
412
Rosenthal aranyozott virágmintás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5cm
2412681
11559
412
Augarten Wien petrezselyem mintás kis porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
2412713
11560
412
Hutschenreuther porcelán korsó, ón fedéllel, frízföldi mintával. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2405688
11561
412
Wallendorf porcelán emlékpohár, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
2522244
11562
412
Német váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 11 cm
2541453
11563
412
Kézi festésű matyó dísztányér, jelzett: Szentendre 2000 Káne. kopott, d:23 cm
2567864
11564
412
3200
Rosenthal fedeles porcelán cukortartó, jelzett, kopott, m:12cm
2569118
11565
412
Antik Mária a kisdeddel, porcelán, jelzés nélkül, kopott, csorbákkal, m:19cm 2569114
11566
412
L&W jelzésű matricás porcelán kínálótál, Mucha díszítménnyel, 20x13,5cm 2569053
11567
412
2db osztrák, festett terrakotta falikép, jelzés nélkül, kopott, 17x17cm
2569748
11568
412
Matricás, szecessziós porcelán kiöntő, jelzés nélkül, kopott, m:10cm
2569736
11569
412
Japán porcelán füstölő, plasztikus foo kutyával díszítve, kopott, jelzett, m:6cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF