Porzellan

Zahl der Lose: 399

Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm
11534.

Rufpreis:
800 HUF

Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm
11535.

Rufpreis:
800 HUF

11536.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm
11537.

Rufpreis:
3 000 HUF

11538.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fischer & Mieg, Pirkenhammer cicás kaspó. Kézzel festett, jelzett, restaurált, sérült. d: 13 cm, m: 15 cm
11539.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm
11540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm
11541.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Henneberg porcelán mokkás készlet, 5 személyes, matricás, jelzett, minimális kopással
11542.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11543.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rózsás porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 14 cm
11544.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
11545.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF