Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2340313
11534
412
Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm 2442873
11535
412
Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm
2417453
11536
412
2492523
11537
412
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm
2428717
11538
412
2505738
11539
412
Fischer & Mieg, Pirkenhammer cicás kaspó. Kézzel festett, jelzett, restaurált, sérült. d: 13 cm, m: 15 cm
2505737
11540
412
Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm
2486787
11541
412
2200
Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm
2485022
11542
412
2200
Henneberg porcelán mokkás készlet, 5 személyes, matricás, jelzett, minimális kopással
2406008
11543
412
2425018
11544
412
Rózsás porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 14 cm
2505721
11545
412
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF