Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563838
11411
412
24000
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
2563841
11412
412
Hollóházi rokokó hölgy porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2563842
11413
412
Hollóházi rokokó hölgy porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2563844
11414
412
Hollóházi rokokó férfi porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2563846
11415
412
Hollóházi 3 ágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm
2186006
11416
412
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2519624
11417
412
2422029
11418
412
2453882
11419
412
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm
2385018
11420
412
Gránit porcelán kübli. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. m: 13 cm, d: 14 cm
2497015
11421
412
Drasche, Pál Teri által festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm
2547458
11422
412
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF