Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411726
11399
412
36000
Hollóházi porcelán étkészlet. Kézzel festett, jelzett, néhány apró lepattanással, egy tányéron repedés, egyiken kis hiány. 2522243
11400
412
Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm
2570004
11401
412
3400
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 2569914
11402
412
24000
Hollóházi lila virágmintás, matricás porcelán váza 35cm, kínálótálka 2db d:12-20cm, bonbonnier 8x6cm, kopott, jelzett.
2571524
11403
412
Hollóházi "art deco" kakas. Kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanás m:14 cm 2571591
11404
412
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2564516
11405
412
Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm 2567182
11406
412
Hollóházi antik humoros tálka "Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka" felirattal, kézzel festett, jelzett, nagyon apró máz hibával, lepattanással d: 15 cm 2567463
11407
412
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm
2567462
11408
412
2567482
11409
412
Hollóházi Tokaji furmintos porcelán palack, jelzett. m:24 cm 2563349
11410
412
Hollóházi kislány a babájával, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF